Demet Ve Alişan'dan Hakan Altun'a Tepki! ''Söz Başka Bir Şey Be Ağa''

Demet Akalın, ve Alişan ‘risk grubundayım’ diyerek TV programına katılmayı geri çeviren Hakan Altun’un ‘Çok Güzel Hareketler’e konuk olmasına tepki gösterdi.

Demet Ve Alişan'dan Hakan Altun'a Tepki! ''Söz Başka Bir Şey Be Ağa''

Alişan ve Demet Akalın’ın sabah saatlerinde canlı olarak yayınlanan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına konuk bulamadıklarını itiraf etmiş Akalın ve Alişan'ın açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu sözün sahibinin Hakan Altun olduğu ortaya atılınca Altun, hemen açıklama yapmıştı. Altun, açıklamasında sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama Bodrum'da yaşadığım ve pandemi sebebiyle 2020 yılında şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben" demişti. 

''SÖZ BAŞKA BİRŞEY''

Bir takipçisinin konuyla ilgili mesajına Demet Akalın, “Söz başka bir şey be ağa” diye karşılık verdi. 

''SİTEM ETMEYE HAKKIMIZ VAR''

Alişan ise, ‘’Hakan Altun’la ben üniversite yıllarımdan beri tanışıyorum, Demet’le çok uzun yıllardır tanışıyorlar. Bizde programa en yakın gördüklerimizle başlamak istediğimiz için aradık. Bize direkt katılmıyorum deseydi ne diyebilirdik ki? Ama üzerine iki programa birden katılınca tabi ki yılların arkadaşlığı olduğu için sitem etmeye hakkımız var’’ dedi. 

Demet Akalın, ‘risk grubundayım’ diyerek TV programına katılmayı geri çeviren Hakan Altun’un ‘Çok Güzel Hareketler’e konuk olmasına tepki gösterdi. Bir takipçisinin konuyla ilgili mesajına “Söz başka bir şey be ağa” diye karşılık verdi! Öte yandan Alişan’da ‘’Hakan Altun’la ben üniversite yıllarımdan beri tanışıyorum, Demet’le çok uzun yıllardır tanışıyorlar. Bizde programa en yakın gördüklerimizle başlamak istediğimiz için aradık. Bize direk katılmıyorum deseydi ne diyebilirdik ki!!Ama üzerine iki programa birden katılınca tabi ki yılların arkadaşlığı olduğu için sitem etmeye hakkımız var!!’’ dedi (Paylaşım İçin KAYDIR ????) . . #demetakalın #alisan #hakanaltun #cokguzelhareketlerbunlar #koronavirüs #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

NE OLMUŞTU?

Alişan ve Demet Akalın’ın sabah saatlerinde canlı olarak yayınlanan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına konuk bulamadıklarını itiraf etmiş Akalın ve Alişan'ın açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ünlü ikilinin canlı yayınına çıkmamı istemeyen isimlerin "müziği bıraktım" yalanı söylediği iddia edilmişti. Bu sözün sahibinin Hakan Altun olduğu ortaya atılınca Altun, hemen açıklama yapmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 17:33

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE