Demet Şener'in Küçük Kızı Büyüyüp Serpildi! Şimdiki Haliyle Annesini Geçti

Demet Şener'in basketbolcu İbrahim Kutluay ile olan evliliğinden olan İrem Kutluay şimdilerde 15 yaşına geldi. 10 Haziran 2006 doğumlu olan İrem, annesi Demet Şener'i gölgede bıraktı.

Demet Şener'in Küçük Kızı Büyüyüp Serpildi! Şimdiki Haliyle Annesini Geçti

İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki çocuğu olan eski manken Demet Şener, Instagram hesabından 15 yaşındaki kızıyla bir pozunu paylaştı.

ibrahim kutluay irem kutluay

Şener'in boyunu geçen kızını görenler "Sanki Demet Şener annesi değil de ablası" yorumunu yaptı.

2019 yılında büyük bir aşkla evlendiği Cenk Küpeli ile geçtiğimiz aylarda süpriz bir şekilde boşanan Demet Şener, bir anda gündem olmuştu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerin başında gelen Şener, son olarak kızıyla paylaştığı fotoğrafla adından söz ettirdi.

 Demet Şener

"NE ZAMAN BU KADAR BÜYÜDÜN KIZIM"

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki çocuğu bulunan Şener, 15 yaşındaki kızı İrem'le bir pozunu paylaşarak "Ne zaman bu kadar büyüdün. Seni çok çok çok seviyorum güzel kızım" notunu yazdı. Ünlü mankenin kendi boyunu geçen kızıyla pozunu gören takipçileri "Anne kız değil sanki kardeşler" yorumunu yaptı.

irem kutluay demet şener

Uzun boyu ile babası İbrahim Kutluay'a çeken İrem Kutluay, güzelliğiyle sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 00:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE