Demet Şener bizi oğlumuzdan kopardı

Geçtiğimiz Haziran ayında iş insanı Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener'in evliliğinde flash gelişme yaşandı. Küpeli'nin ailesi Şener hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Demet Şener bizi oğlumuzdan kopardı

Cenk Küpeli'nin basketbol yorumcusu olan babası Avni Küpeli, haziran ayında sürpriz bir şekilde evlenen oğlu ve gelini hakkında açtı ağzını yumdu gözünü. 
Demet Şener'in kendisinden dokuz yaş küçük eşi Cenk Küpeli'nin babası Avni Küpeli, oğlu ve geliniyle ilgili bir magazin sitesine: "Demet Şener, oğlumuzla İbrahim Kutluay'a nispet yapmak için evlendi. Oğlumuzu bizden kopardı" dedi.

"Evlendiğinden beri oğlumuzla hiç görüşemedik."

Çiftin nikah törenine Küpeli'nin anne ve babası katılmayarak 'İstenmeyen gelin' haberlerine neden olmuştu. İddialara Küpeli den "Anne ve babamla yakında tanışaca, evliliğimizde sorun yok" diyerek yalanlamıştı. Ünlü çift her fırsatta mutlu aile tablosunu Instagram'dan paylaşarak gözler önüne seriyordu. Cenk Küpeli'nin babası Avni Küpeli sosyal medyada, "Demet Şener, gözümüzün nuru oğlumuz Cenk'i bizden koparmış ve ailesini hiçe saymıştır. Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay'ı değil, bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini rica ederiz. Saygılarımızla... Oya - Avni küpeli" ifadelerini kullandı. 

"İbrahim Kutluay'a nispet yapmak için evlendi"

Avni Küpeli paylaştığı mesajının ardından 2. Sayfa programına da açıklamayı yaptı: "Demet Şener oğlumuzla İbrahim Kutluay'a nispet yapmak için evlendi. Evlendiğinden beri oğlumuzla hiç görüşemedik. Bizi oğlumdan kopardı. Oğlum ve Demet'le barışma söz konusu bile olamaz." Küpeli babasının açıklamalarının ardından suskunluğunu bozarak basın açıklaması yaptı. 

Küpeli basın açıklamasında şunları söyledi:

"Basında çıkan ve beni ilgilendiren haberler nedeniyle açıklama yapma gereği duymuş bulunmaktayım. Öncelikle bilinmesini isterim ki uzun zamandır hayran olduğum bir kadın ile kendi rızam ile büyük bir aşkla evlenmiş bulunmaktayım. Kendi ailemin isteği doğrultusunda bir evlilik yapmamak hata değil kendi kararımın bir sonucudur. Bu karara da ailem başta olmak üzere herkesin saygı göstermesi gerekmektedir. Ailemin de başımın üzerinde yeri vardır fakat artık kendi çekirdek ailemi kurmuş bulunuyorum ve sadece anlayış bekliyorum. Daha fazla bu konu ile gündeme gelmek istemiyorum.

Teşekkür ederim.

Cenk Küpeli

Nurcan Şahin

YORUM EKLE