Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan Bomba Evlilik Adımı!

Oğuzhan Koç ile sürpriz bir aşk yaşadığı ortaya çıkınca magazin gündeminin 1 numarasına yerleşen Demet Özdemir evleniyor mu? Gelen son dedikodulara göre çift evlilik konusunu ciddi ciddi düşünüyor!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan Bomba Evlilik Adımı!

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir aşkı adım adım evliliğe gidiyor.

Yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in mutlu bir aile babası olması Oğuzhan Koç'u da çok fena gaza getirdi.

Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre; birbirlerine çok yakıştırılan genç çiftin ciddi olarak evliliği düşünüyor.

ANNE KIYMET YALÇIN KOÇ DEMET ÖZDEMİR'İ TAKİBE ALDI

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Koç'un annesi Kıymet Yalçın Koç, oğlunun sevgilisi Demet Özdemir'i Instagram hesabından takip etmeye başladı. Kıymet Hanım, ünlü oyuncu ile yemekte buluşmak istiyor. Bu gelişmelerin ardından çiftin evleniyor dedikoduları da yayılmaya başladı.

demet özdemir

Şarkıcı Oğuzhan Koç'un annesi Kıymet Yalçın Koç, oğlunun sevgilisi Demet Özdemir'i Instagram hesabından takip etmeye başladı. Özdemir de anında müstakbel kayınvalidesini takibe aldı.

kıymet yalçın koç

GELİN ADAYINA ONAY VERECEK Mİ?

Kıymet Hanım, ünlü oyuncu ile yemekte buluşmak istiyor. Şimdilik sanal alemde tanışan Kıymet Hanım ve Özdemir'in, buluşma sonrası aralarındaki ilişkinin hangi seviye taşınacağı merak konusu olurken evlilik dedikodular şimdiden yayılmaya başladı.

kıymet yalçın koç

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER