Demet Özdemir Seksi Kucak Dansıyla Yürekleri Hoplattı

Oyunculuk kariyerine başlamadan önce dansçı kimliği ile tanınan Demet Özdemir, paylaştığı seksi bir dans videosuyla yürekleri ağza getirdi.

Demet Özdemir Seksi Kucak Dansıyla Yürekleri Hoplattı

Demet Özdemir, dans yeteneğini bir konuşturdu pir konuşturdu! Kolombiyalı şarkıcı Maluma'nın bir şarkısında dans eden Demet Özdemir, seksi ve kıvrak hareketleriyle ağızları adeta açık bıraktı. Maluma da Demet Özdemir ile birlikte dans ettiği videoyu 55 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaştı.

ENGİN HEPİLERİ'NİN DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNDEN AYRILDIĞINI DEMET ÖZDEMİR DOĞRULADI

TV8'de en çok izlenen yapımlarından biri olan Doğduğun Ev Kaderindir'de sessiz sedasız bir ayrılık yaşandı. Dizinin Zeynep'i Demet Özdemir sosyal medyada attığı bir mesajla giden oyuncuyu ifşa etti. 

Dizideki oyunculuğu ile dikkat çeken Engin Hepileri, daha Kimse Bilmez dizisi final yapmadan Doğduğun Ev Kaderindir’e geçmiş ve bu olay günlerde konuşulmuştu. Dizinin kilit isimlerinde olan biri olan oyuncu bu teklifin ardından sessizce diziden kaybolmuştu.

demet özdemir

Engin Hepileri, instagram hesabından “Yeni heyecanlar. Yeni başlangıçlar” notuyla yeni bir projesinin olduğunu duyurdu.

Bu paylaşıma yorum bırakan Demet Özdemir ise ayrılığı mesajıyla onaylamış oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 08:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE