Demet Özdemir Seksi Dansıyla Zevk Mesajı Verdi! Olay Oldu

Yıllar önce ünlü isimlerin kliplerinde aldığı küçük dans rolleriyle şöhret basamaklarını tırmanan Demet Özdemir, tam kapanmada hayranlarına ilaç gibi gelecek bir dans videosuna imza attı.

Demet Özdemir Seksi Dansıyla Zevk Mesajı Verdi! Olay Oldu

Demet Özdemir, sahnede dans ederken adeta devleşiyor. Dans yeteneği ve figürlerindeki kıvraklıkla büyüleyen Demet Özdemir, pandemi nedeniyle tam kapanma sürecine giren Türkiye'nin moraline ilaç gibi gelecek bir dans videosuyla ortalığı şimdiden kasıp kavurdu.

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin 'Sultan Bakkal'ı Hülya Duyar'ın sosyal medya hesabından evinde dans ettiği anların görüntülerine 'Seni yerim. Şaka değil yerim! diyerek yorum yapan Demet Özdemir, kendisi de dayanamayıp muhteşem bir dans gösterisine imza attı.

"BENİM İÇİN ZEVK"

Demet Özdemir, hayallerine ulaşan her zaman üreten kadınlarla dans etmek benim için ayrı bir zevk diyerek paylaştığı videosuna "Hepinizi çok seviyorum yakında tekrar görüşürüz. Bu sıkıntılı zamanlarda dans etmek , şarkı söylemek , iyi düşünmek , hep hayal kurmak dileğiyle" notunu düştü. Kısa sürede yarım milyona yakın kişi tarafından izlenen Demet Özdemir'in dans videosu binlerce beğeni ve yorum aldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 10:33

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE