Demet Özdemir kalbinin sahibini buldu: Yaman detayıyla dikkat çekti…

Demet Özdemir’in gönlünü sosyetik iş insanı Yaman Taciroğlu’na kaptırdığı ve yeni bir ilişkiye başladığı iddia edildi.

Demet Özdemir kalbinin sahibini buldu: Yaman detayıyla dikkat çekti…

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in yeni bir aşka başladığı iddia edildi. Takvim gazetesindeki habere göre oyuncu, kalbini ünlü modacı Nedret Taciroğlu’nun iş insanı oğlu Yaman Taciroğlu’na kaptırdı.

“ARKADAŞLIK AŞKA DÖNDÜ”

Kısa bir süredir görüşen ikilinin arkadaşlıklarının aşka döndüğü ve ilişkilerini şimdilik sakladığı ileri sürüldü. İkili, henüz sosyal medyada da birbirlerini takip etmiyor.

‘YAMAN’ TESADÜFÜ

Demet Özdemir, geçen yıl da Can Yaman ile aşk yaşamış ve gündem olmuştu. Oyuncunun ismi şimdi Yaman Taciroğlu ile anılıyor. İkilinin, ilişkilerinin açığa çıkmaması için daha çok kalabalık arkadaş grubunun olduğu ortamlarda buluştuğu iddia edildi.

Ünlü oyuncunun Can Yaman’ın ardından kalbini adı, eski sevgilisinin soyadıyla aynı olan Yaman Taciroğlu’na kaptırması hayranlarına “Tesadüfe bak” dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 12:55

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE