Demet Özdemir itiraf etti: Çok kıskancım!

Demet Özdemir, YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, çocukluğuna ve arkadaşlık ilişkilerine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Demet Özdemir itiraf etti: Çok kıskancım!

Demet Özdemir, İbrahim Selim’in "Sen küçük bi kasabada doğup, büyümüşsün" sorusuna, “Evet öyle, az nüfuslu bir yerdi ama gerçekten müthiş bir komşuluk kültürü vardı. Mahalle kültürü ile büyüdüğüm için ağaca tırmanmak, arkadaşlarla dışarıda oynamak, 21.30’da eve dönmek gibi şeyler vardı hayatımda. Çünkü 11-12 yaşına kadar oradaydım ve muazzam bir biçimde güvene, dostluğa dayalı bir yer olduğu için çok özgür büyüyebildim. Babam inanılmaz katı kuralları olan biriydi ama ailede kimse kimseye ‘şunu olacaksın’ diye baskı kurmazdı" yanıtını verdi.

"ESKİDEN ÖYLEYDİM VE KORKUNÇ BİRİYDİM"

“Çocukken uyandığında bir süre kimseyle konuşmazmışsın?" sorusunu ise güzel oyuncu, "Eskiden öyleydim ve korkunç biriydim. Hatta belki öyle olan kişiler de varsa bir şifre çözeriz şu anda. Çocukken inanılmaz hırslı, amaçları olan ve sabırsız biriydim. Her şey çok çabuk olsun istiyordum ama bunu düşündüğüm zamanlar 14 yaşındaydım. Yani ne kadar hızlı olabilir ki? Yine de bu sabırsızlık bende aşırı bir gerginlik yaratıyordu ve uyandığımda ‘Neden uyandım ki bugün?’ diye düşünüyordum. Mesela aşırı neşeli biriyle karşılaştığımda ‘Neden bu kadar mutlusun, sabah sabah bu kadar neşeli olacak ne buluyorsun?’ diye sorardım. Ne zaman ki yapmak istediğim işi yapmaya başladım, para kazandım ve aileme olan sorumluluklarımı yerine getirmeye başladım işte o zaman ben de ‘Ne var bunda bu kadar gülünecek sabah sabah’ denilecek tiplere döndüm. Kısacası hayattaki amacınızı veya sizi mutlu edecek şeyleri bulduğunuzda çok mutlu uyanıyorsunuz" şeklinde cevapladı.

"HİSLERİME ÇOK GÜVENİYORUM"

Demet Özdemir "Arkadaşlarıma nasihat vermek konusunda çok gerçekçi ve dürüstüm. Bazen insanları kırabiliyorum ama uzun vadede insanlar üzerinde olumlu sonuçlar yaratabiliyor. Bu yüzden hislerime çok güveniyorum ve genelde de doğru çıkar" dedi.

''ÇOK KISKANCIM!''

İnsanlarla ilişkilerine de değinen oyuncu, "Seni seviyorum yerine ‘iyi ki varsın’ cümlesini tercih ederim. Çok kıskancımdır ama belli etmem. Hemen reaksiyon veririm ama kısa sürede bunun yersiz bir duygu olduğunu hemen fark ederim" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER