Demet Özdemir'in İmdadına Oğuzhan Koç Yetişti

Geçtiğimiz ekim ayında 4 milyon TL’ye Zekeriyaköy’den ev satın alan Demet Özdemir, yoğun iş temposu nedeniyle evin tadilat işleriyle ilgilenemeyince imdadına sevgilisi Oğuzhan Koç yetişti.

Demet Özdemir'in İmdadına Oğuzhan Koç Yetişti

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldız oyuncusu Demet Özdemir’in imdadına, sevgilisi Oğuzhan Koç yetişti. Geçtiğimiz ekim ayında Zekeriyaköy’den 4 milyon TL’ye ev alan Demet Özdemir, yeni evine geçmek için kolları sıvadı.

Yeni evini tadilata sokmak için hazırlanan güzel oyuncuya tadilat için sponsorların sıraya girdiği iddia edildi.  Yoğun iş temposu nedeniyle sevgilisi Oğuzhan Koç ile bile bir araya gelmeye zaman bulamayan güzel oyuncu evinin tadilatına da gereken zamanı ayıramadı.

Demet Özdemir'in İmdadına Oğuzhan Koç Yetişti

Güzel oyuncunun evinin tadilatıyla sevgilisi Oğuzhan Koç ilgilenmeye başladı. Evine tam olarak yerleşemeyen Demet Özdemir’e komşuların yemek götürdüğü öğrenildi.

AYNI EV İDDİALARINI REDDETMİŞTİ
Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile aynı evde yaşayacakları yönünde çıkan haberleri, "Yok öyle bir şey. Hatta benim evim yapılırken, inşaat aşamasındayken Rıfat’la Yücel'in evinde kaldığım yazılmış. Rıfat'ın evinin nerede olduğunu bilmem. Aynı evde yaşamak gibi bir durum yok. Onu da sizin aracılığınızla söylemiş olayım" sözleriyle yalanlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER