Demet Özdemir Eski Partnerine Övgü Dolu Sözler Yağdırdı!

Başarılı oyuncu Demet Özdemir, İtalya’nın en çok izlenen programlarından 'Verissimo'ya konuk oldu. Her 24 İtalyan'dan biri Özdemir'in konuk olduğu programı izledi.

Demet Özdemir Eski Partnerine Övgü Dolu Sözler Yağdırdı!

İlk kez İtalya’ya Verissimo programına katılmak için giden Özdemir, geçtiğimiz akşam yayınlanan programla 2 buçuk milyon seveniyle buluştu. İtalya’nın en ünlü programları arasında yer alan Verissimo, her hafta dünyaca ünlü bir konuğu ağırlıyor. Dünyanın pek çok yerinden ünlü sanatçıların katıldığı programın bu haftaki konuğu Demet Özdemir’di.

demet

Yapılanma ölçümlere göre 60 milyon 200 bin nüfusu İtalya'da her 24 İtalyan'dan biri Özdemir'in katıldığı programı izledi.

2 BUÇUK MİLYON İZLEDİ

Salgın önlemleri sebebiyle seyircisiz çekilen programın ünlü sunucusu Silvia Toffanin, Demet Özdemir'e kariyerinden yeni projesine kadar birçok soru yöneltti. Demet Özdemir, 2 buçuk milyon kişi tarafından izlendi.

demet

Programın yayınını sırasında büyük ilgi gösteren izleyiciler gece boyunca Twitter üzerinden yaptıkları yorumlarla hem İtalya’da hem de Türkiye’de en çok konuşularla arasında yerini alarak, TT listesine girdi.

“ÇOK DEĞER VERDİĞİM BİRİ”

Can Yaman ile ilgili sorularla da karşılaşan Demet Özdemir, “Can Yaman ile mükemmel bir ilişkimiz var, birlikte harika bir yolculuk oldu. Ona başarılı bir kariyer diliyorum. Arkadaşız, birbirimizi çok sık görmesek de çok sevdiğim değerlerle dolu bir insan. O çok değer verdiğim biri” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 10:08

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE