Demet Özdemir'den ilk açıklama geldi

Oyuncu Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım aralarında çıkan aşk dedikodularıyla magazin gündemine düşerek bomba etkisi yarattılar. Güzel oyuncu söylentilere sadece arkadaşız diyerek noktayı koydu.

Demet Özdemir'den ilk açıklama geldi

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre Can Yaman ve Demet Özdemir'in Bodrum tatili devam ediyor. Güneşin ve denizin tadını çıkaran güzel oyuncu gazetecileri fark ederek yanlarına geldi ve onlarla kısa bir süre sohbet etti. Gazetecilerin Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularını sorması üzerine Özdemir'den "Kaan benim çok yakın arkadaşım. Sadece arkadaş grubumuzla bir aradaydık” açıklaması geldi.

"DEMET ÖZDEMİR BENİM ARKADAŞIMDIR"

Kaan Yıldırım da Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla aşk iddialarını yalanladı ve sadece arkadaşız açıklamasında bulundu. Yıldırım açıklamasında "Çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Demet Özdemir benim arkadaşımdır" ifadelerine yer verdi.

GÜZEL OYUNCUDAN BİR AÇIKLAMA DAHA

Demet Özdemir de sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bir kez daha iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Özdemir paylaşımında "Birçok şey yazıldı, çizildi. Bugün çıkan haberlerden sonra açıklamak yapmak zorunda hissettim. Kaan ile arkadaşız, aramızda bir şey yok. Fotoğraflar da sohbet sırasında çekilmiş fotoğraflar. Sohbet ederken ikimizdik ama yazıldığı gibi evde baş başa da değildik. Çok uzun zamandır hayal ettiğim tatili yapıyorum arkadaşlarımın, dostlarımın, ailemin gelip gittiği ve uzun çalışma temposunun yükünü attığım... Dinlenmeye biraz daha devam, yeni projelere enerji toplamak için." cümlelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER