Demet Özdemir Çeşme'de Bunu Yaptıktan Sonra Gülme Krizine Girdi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, yeni sezon öncesi tatilini Çeşme'de geçiriyor. Düzgün fiziği sempatik tavırlarıyla Çeşme'de tatil yaptığı Rise Beach'te tüm dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, suda yüzerken bol bol kahkaha attı

Demet Özdemir Çeşme'de Bunu Yaptıktan Sonra Gülme Krizine Girdi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, yeni sezon öncesi tatilini Çeşme'de geçiriyor.

demet özdemir

Düzgün fiziği sempatik tavırlarıyla Çeşme'de tatil yaptığı Rise Beach'te tüm dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, suda yüzerken bol bol kahkaha attı.

demet özdemir havuz

Demet Özdemir, tatiline Çeşme’de devam ediyor. Oyuncu önceki gün Rise Beach’te arkadaşlarıyla denize girerken görüntülendi.

demet özdemir çeşme

Suyun içinde bol bol kahkaha atan Özdemir’in keyfinin bir hayli yerinde olduğu gözlemlendi. Oyuncu, deniz sonrası tüm günü locasında güneşlenerek geçirdi.

demet özdemir çeşme rise beach

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 11:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE