Demet Akalın’ın Klozetini Kim Kirletti? İrem Derici’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Demet Akalın, İbo Show'a konuk gelen bir sanatçının tuvaletini pislettiğini söyleyince ortalık karıştı. Herkes söz konusu ünlünün kim olduğunu merak ederken İrem Derici'den bomba bir paylaşım geldi.

Demet Akalın’ın Klozetini Kim Kirletti? İrem Derici’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Demet Akalın, açıklamalarıyla olay olmaya devam ediyor. İbo Show’a konuk gelen bir sanatçının tuvaletini pislettiğini söyleyen Akalın, isim vermemiş ve "Söylerdim ama çok ayıp olurdu! Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! Erkek belki” yorumunu yapmıştı.

Bu açıklamalardan sonra herkes o ünlüyü merak ederken İrem Derici ve Demet Akalın'dan bir paylaşım daha geldi. Akalın Derici'yi paylaşarak "Erkekler ayakta işiyor" yorumunu yaptı.

Demet Akalın’ın Klozetini Kim Kirletti? İrem Derici’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Herkes Akalın'ın ne demek istediğini anlamaya çalışırken Derici ise o kişinin kendisi olmadığını söyledi. Derici, ishal olduğunu söylerken ‘Demet'in kulisindeki b.kla alakam yok o ankette ben olsaydım hepiniz beni seçerdiniz di mi?’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 16:57

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE