Demet Akalın’dan Bestemsu Özdemir’e Hira’lı Gönderme!

Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de bir benzincide görüntülenmişti. Tekeri inik olan aracıyla ilgilenen güzel oyuncu, yardım kabul etmemiş ve kendi işini kendisinin hallettiğini söylemişti. Özdemir'in bu görüntüsü; Demet Akalın'ın, "Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı. Hemen kocamı aradım. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" açıklamasını tekrar gündeme getirdi. Sosyal medyada olay olan kıyaslamanın ardından Demet Akalın cevap vermekte gecikmedi. Detaylar haberimizde…

Demet Akalın’dan Bestemsu Özdemir’e Hira’lı Gönderme!

Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de bir benzincide görüntülenmişti. Tekeri inik olan aracıyla ilgilenen güzel oyuncu, yardım kabul etmemiş ve kendi işini kendisinin hallettiğini söylemişti. Özdemir'in bu görüntüsü; Demet Akalın'ın, "Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı. Hemen kocamı aradım. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" açıklamasını tekrar gündeme getirdi. Sosyal medyada olay olan kıyaslamanın ardından Demet Akalın cevap vermekte gecikmedi.

KENDİ İŞİNİ KENDİ HALLETTİ

KENDİ İŞİNİ KENDİ HALLETTİ

Tekeri inik olan aracıyla ilgilenen güzel oyuncu kendi başına tekeri şişirmiş ve bu sırada Demet Akalın’ın ‘Arabada kalmıştık kocam olduğu için ondan yardım istedim’ açıklamasına cevap vermemişti.

KENDİ İŞİNİ KENDİ HALLETTİ

Bestemsu Özdemir, ‘Hep böyle kendi işlerinizi haller misiniz?’ sorusuna ise, “Erkek arkadaşım o an yoksa kendim hallediyorum” diyerek cevap vermişti.

O GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Demet Akalın’dan Bestem Su Özdemir’e rest: Bu havayı 6 yaşındaki kızım da yapar. Bir benzin istasyonunda inen lastiğini şişirirken görüntülenen oyuncu Bestemsu Özdemir "Böyle ufak tefek şeyler için kimseye ihtiyaç duymam. Kendim hallederim" dedi. Geçtiğimiz günlerde ‘’Arabada giderken lastik patladı. Hemen kocamı aradım. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" açıklamasıyla tartışma yaratan Demet Akalın, Özdemir’in göndermesine, ‘’Yalnız bu hava basmayı 6 yaşındaki kızımda yapar! Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum!’’ dedi. #bestemsuozdemir #bestemsuözdemir #demetakalın #demetakalinkurt #erkekgücü #kadınlar #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

DEMET AKALIN DURAMADI

Magazin gündemine düşen Bestemsu Özdemir ve Demet Akalın kıyaslamasına Demet Akalın’dan cevap geldi.

DEMET AKALIN DURAMADI

Bir magazin sayfasının fotoğrafının altına yorum yapan Akalın kendini şu sözlerle savundu: “Yalnız bu hava basmayı 6 yaşındaki kızım da yapar! Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum! Not; Bizim yolda kalan kız arkadaşımın arabasını gelen yol servisi(3 erkek) 5 saatte çekebildi! İyi günler…”

İşte Bestemsu Özdemir'in o görüntüleri...

Daha fazla Bestemsu Özdemir ve Demet Akalın haberi için videolarımızı izleyebilirsinz...

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 17:50

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE