Demet Akalın’dan ‘Ayırdık’ İtirafı

Okan Kurt ile evliliğini 2018 yılında ani bir kararla bitirme kararı alan ancak birkaç ay önce eski eşiyle tekrar birlikte yaşamaya başlayan Demet Akalın’dan çarpıcı açıklamalar geldi.

Demet Akalın’dan ‘Ayırdık’ İtirafı

Demet Akalın, Işın Karaca, Deniz Seki ve Cansu Kurtçu birlikte çıkardıkları ‘Ala’ isimli parçanın tanıtımı için 2. Sayfa’ya konuk oldu. Programda şarkıcı Demet Akalın’dan özel hayatına dair samimi açıklamalar geldi.

“13 AYDIR YALNIZ YATIYORUM…”

Okan Kurt ile evliliğini 2018 yılında ani bir kararla bitirme kararı alan ancak birkaç ay önce eski eşiyle tekrardan birlikte yaşamaya Demet Akalın, “Ben bir daha evlenmem” şeklinde konuştu. 13 aydır yalnız yattığını söyleyen şarkıcı, “Odalarımız ayrı. İlişki ile alakalı değil, çocuk ile alakalı bir durum” diyerek birleşmelerinin imkansız olduğunu dile getirdi.

“BABASIYLA UYUYOR…”

Kızları Hira’nın geceleri babası Okan Kurt’la uyuduğunu da söyleyen Akalın, “Sabahları ben bakıyorum. Ama gece Okan’a bırakıyorum. Hira çok deli yatıyor. Büyük bir yatak yaptırdık. Üst katta babasıyla uyuyor” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2020, 10:12

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER