Demet Akalın’dan Annesine Büyük Jest! ‘Geçinemiyorum’ Yorumları Yağdı…

Demet Akalın’dan annesine araba jesti geldi. Akalın, Şenay Akalın’a hediye ettiği arabayı “Annem güle güle gez” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Demet Akalın’dan Annesine Büyük Jest! ‘Geçinemiyorum’ Yorumları Yağdı…

Demet Akalın, annesi Şenay Akalın’a araba jestinde bulundu. Şarkıcı, annesine aldığı arabanın fotoğrafını “Annem güle güle gez” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

YORUM YAĞDI…

Akalın’ın bu jestinin ardından sosyal medyada şarkıcıya ‘geçinemiyorum’ göndermesi yapıldı. Birçok kullanıcı, ‘Geçinemiyorum derken meğer Porsche alamıyormuş. Biz de evine ekmek götüremiyor sandık’ benzeri yorumlarda bulundu.

Demet Akalın’dan Annesine Büyük Jest! ‘Geçinemiyorum’ Yorumları Yağdı…

Demet Akalın, pandemi döneminin başlarında “AVM'ler açılıyorsa eğlence sektöründe de normalleşmeye gidilmesi gerekiyor. Sektörde 300 bin kişi ekmek yiyor. Bu alanda Türkiye'nin en çok kazananlarının başında geliyorum. Ona rağmen diyorum ki ben bile idare edemiyorum. Bakmamız gereken çoluğumuz çocuğumuz var” demiş ve gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 17:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE