Demet Akalın ve Alişan’ın Reyting Sevinci

Star TV ekranlarında yepyeni ve renkli bir sabah programına başlayan Demet Akalın ile Alişan, reyting sevinci yaşıyor. Kameralarımıza yansıyan Akalın, programın sevildiğinin müjdesini verdi.

Demet Akalın ve Alişan’ın Reyting Sevinci

Demet Akalın ve Alişan, Star TV ekranlarında yepyeni ve renkli bir sabah programına başladı. ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ adlı programla hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan iki isim, reyting sevinci yaşıyor.

“ALİŞAN GÜZEL DİYOR…”

Nişantaşı sokaklarında arkadaşıyla yürürken karşımıza çıkan Demet Akalın, konu ile ilgili sorularımıza içtenlikle yanıt verdi. “Ben reyting işinden anlamam” diyen şarkıcı, “Ama Alişan güzel diyor” ifadelerini kullandı.

Hafta içi her gün saat 09.45’te canlı olarak ekranlarda yerini alan programda, birbirinden ünlü ve sevilen sanatçılar konuk oluyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 09:12

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper cakiroglu
Alper cakiroglu - 11 ay Önce

İkisinide sevmem.cok gıcık ve iticiler.niye kanallar hep bunlara program yaptırıyorlar.ikiside bugünün turkiyesine yakışan tipler

Feride
Feride - 11 ay Önce

First of all I must say I adore you Demet Akalin I am from Turkmenistan then Let' s hope for the best

Bilge
Bilge - 11 ay Önce

Programı anladımda demet evlenelim yıllar oldu hala düğünü kocası çıkıyor ekranlara