Demet Akalın: Siyasete atılmayı düşünüyorum

Şarkıcı Demet Akalın bir dergiye röportaj verdi, siyasete atılacağını açıklayarak herkesi şaşırttı.

Demet Akalın: Siyasete atılmayı düşünüyorum

Son olarak 'Ateş' adlı albümünü piyasaya süren ve ilk çıktığı günden beri üst sıralarda yer alan Demet Akalın, 'Pop Bizde' dergisine röportaj verdi.

"Siyasete girmeyi düşünüyorum" 

Kaan Ölker’e açıklamalarda bulunan Akalın, siyasete atılacağını şu sözlerle açıkladı: "Hazır taze taze sinirler tepemdeyken, artık bu kadar bebek katliamından, tecavüzlerden ve tacizlerden sonra ciddi ciddi siyasete girmeyi düşünüyorum."

"Tek dünya starı var, o da Tarkan!" 

Demet Akalın, Türkiye’den bir dünya starı çıkmayacağını dile getirerek genç şarkıcılara şu sözlerle göndermede bulundu: "Lütfen bunu kabul edelim, Türkiye’de bir tek dünya starı var, o da Tarkan! Hiç kimse dünya starı olamayacak. Orta Doğu’da ünlü, başka yerlerde popüler olabilirsiniz ama Amerika sizin gibi güzel kadın ve erkeklerle dolu. Keşke olsalar ama Türkiye’den çok zor! Pasaporttan bile geçerken bir Tarkan’ı, bir Galatasaray’ı soruyorlar, o yüzden boş hayaller kurmasınlar!"

"Moda ikonu değilim" 

Öte yandan ünlü popçu, "Türkiye’de moda ikonu olduğunuzu düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Asla düşünmüyorum. Çoğu zaman konuşulacağını bildiğim için giyiniyorum, tabii bu markalar insanlar giysin diye yapılıyor ve alıyorum. Kıyafetlerimin konuşulması bile reklamım, hani diyorlar ya ‘Çirkin’, ‘Bedava verseler giyilmez’, ben böyle şeylere hiç takılmıyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER