Demet Akalın İsyan Etti! "Söylenecek Kelime Kalmadı"

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyadan verdiği tepkiyle dikkatleri üzerine çekti. Akalın’ın kadın cinayetleri konusundaki sert çıkışı takipçilerinden destek gördü.

Demet Akalın İsyan Etti! "Söylenecek Kelime Kalmadı"

Star TV ekranlarına gelen Demet ve Alişan İle Sabah Sabah programıyla hafta içi her gün televizyondan evlere misafir olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyadan verdiği tepkiyle dikkatleri üzerine çekti.

demet

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan isimler arasında yer alan Demet Akalın, yaptığı paylaşımlarla gündemi belirlemeyi sürdürüyor. Toplumsal konularla alakalı tepkilerini sosyal medya hesabından vermeyi tercih eden ünlü sanatçı kadın cinayetleri konusuna bir kez daha değindi. Yasanın hala çıkmadığını söyleyerek eleştirilerini ileten başarılı sanatçı adeta ateş püskürdü.

“SÖYLENECEK KELİME KALMADI”

Yakından takip ettiği dizi ve yarışma programlarına dair yorumlarını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın, bu sefer de toplumsal konulara değindi. Kadir Şeker’in cezasının kesinleşmesinden sonra yeniden gündeme gelen kadın cinayetleri ve kadına şiddet konularını, popüler sanatçı sosyal medya hesabına taşıdı. Ünlü şarkıcı gönderisinde, “Söylenecek kelime kalmadı. Ne yapmamız lazım çıkmayan şu yasa için?” notunu ekledi.

demet akalın

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE