Demet Akalın'ın Yüzünün Fena Halde Yandığını Görenler Şok Oldu!

Demet Akalın, Twitter hesabından yüzünün tamamen yanmış bir fotoğrafını paylaştı. Sanatçının başına bir kaza geldiğini sanan sevenleri fotoğrafı görünce şok oldu. İşin aslı ise Demet Akalın'ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

Demet Akalın'ın Yüzünün Fena Halde Yandığını Görenler Şok Oldu!

Demet Akalın, sosyal medyada başlayan gençlik akımına katılan isimlerden biri oldu.

Twitter hesabından 20'nci yaş gününde patlayan balonlardan dolayı yüzünde ciddi yanıkların meydana gelmesiyle hastaneye kaldırılan Akalın, hastane odasında çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı.

demet akalın

HAYRANLARI KAZAYI YENİ SANDI

Demet Akalın'ın sosyal medyada yüzünün tamamen yanmış halini gören Twitter'daki takipçileri sanatçının başına bir kaza geldiğini zannetti. Durumun öyle olmadığı ise Demet Akalın'ın açıklamasıyla açıklığa kavuştu. Akalın, "20. yaş günümde uçan balonlardan yanmıştım. Her gün kabukları soyuluyordu suratımın epey acılıydı" notunu düştü.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE