Demet Akalın'ın Paramount Otelde Gölge şarkısına klip çektiği ortaya çıktı

Sezgin Baran Korkmaz'ın iddialara konu olan Bodrum'daki lüks Paramount otelinde Demet Akalın'ın da Gölge isimli şarkısına klip çektiği ortaya çıktı.

Demet Akalın'ın Paramount Otelde Gölge şarkısına klip çektiği ortaya çıktı

Türkiye'nin gündemine oturan kaçak iş adamı Sezgin Baran Korkmaz'ın iddiaları sonrası medya, bürokrasi ve siyaset dünyasından pekçok ismin ilişkileri mercek altına alındı. 

Şarkıcı Demet Akalın'ın "Gölge" adlı şarkısının klibini tartışmaların odağındaki Paramount Otel'de çektiği ortaya çıktı.

 İşte detaylar...

Suç örgütü kurduğu belirtilen Sedat Peker'in gündeme getirmesinin ardından SBK Holdaing'in firari patronu Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kalan pek çok isim gündeme geldi.

Otelde kaldığı ortaya çıkan Veyis Ateş, Rasim Ozan Kütahyalı, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, Koruma Dairesi Başkanı Ekrem Güler'in isimlerinin ardından şarkıcı Demet Akalın'ın 2015'te yayınlanan Gölge adlı şarkısının klibini de bu otelde çektiği ortaya çıktı.

demet akalın

Odatv'nin edindiği bilgiye göre Demet Akalın'ın klibi çektiği dönem Sezgin Baran Korkmaz otelin sahibi değildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 22:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE