Demet Akalın Fatih Ürek’e fena patladı!

Demet Akalın ile Fatih Ürek birbirlerine girdi. Akalın’a ablasının cenazesine gelmediği için ‘tilki’ benzetmesi yapan Ürek’e cevap gecikmedi.

Demet Akalın Fatih Ürek’e fena patladı!

Eskiden dost olan ancak kısa bir süredir küs olan Demet Akalın ile Fatih Ürek birbirlerine girdi. Şarkıcı Demet Akalın’a ablasının cenazesine gelmediği için ‘tilki’ benzetmesi yapan Fatih Ürek’e cevap gecikmedi.

“ÇOCUĞUMA BEDDUA ETTİN…”

Bir magazin programına telefonla katılarak Demet Akalın’ın ablasının cenazesine gelmediğini söyleyen Fatih Ürek, “Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Sonradan fark ettim gelmemiş. Geleceğim dedi gelmedi. Aramadı da. Ne oldu bilmiyorum. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet!” ifadelerini kullandı.

Bu ifadeler üzerine Akalın’dan cevap gecikmedi. “Tilki??? O senin işindir” diyen Demet Akalın, “Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!” şeklinde yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 16:24

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE