Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Kocası da yok, milyon takipçileri de yok

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada 10 milyon takipçiye ulaştığını duyuran ve bunu sahnede kutlayan Hadise, isim vermeden Demet Akalın'a göndermede bulunarak 'takipçi' polemiği başlatmıştı. Akalın, Hadise'nin takipçi satın aldığını ima ederek, "Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değilmiş. Kocası da yok, milyoncukları da yok" dedi.

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Kocası da yok, milyon takipçileri de yok

Şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt ile gittiği bir mekanın çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akalın, ünlü popçu Hadise'nin Instagram paylaşımlarını değerlendirdi.

"Kocası da yok, milyon takipçileri de yok"

Hadise'nin Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştığının hatırlatılması üzerine Demet Akalın, "Hadise'yi bir uyarın yazık ona. Günah... Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya... Kocası da yok, milyoncukları da yok" açıklamasında bulundu.

Polemik geçen ay başlamıştı

Geçen ay da, Hadise'nin kişisel Instagram hesabında, "Mekanın sahibi geri geldi" notuyla paylaştığı fotoğraflar sorulan Demet Akalın, "Her yerin sahibi olsun. Koca yok, yalnız uyuyor" ifadelerini kullanmıştı.

Hadise'nin o paylaşımı:

Hadise'nin 10 milyon takipçi paylaşımı:

Polemikten besleniyorlar

Oda TV'de yer alan habere göre; Demet Akalın'ın polemik başlatan bu sözleri, yakın dönemde barıştığı geçmişte birçok polemiğe imza attığı şarkıcı Hande Yener hakkındaki sözlerini akıllara getirdi.

Hande Yener ve Demet Akalın, polemiklerini albümlerine de taşımış, şarkı isimlerinde ve sözlerinde polemiği devam ettirmişti.

"Beni sahne açamayanlarla karıştırmayın"

Öyle ki 2014 yılında Rekor isimli albümünü çıkarmaya hazırlanan Akalın, "Beni sahne açamayanlarla karıştırmayın!" diyerek Hande Yener'e seslenmişti. Bu polemik daha sonraki yıllarda da devam etmişti.

YORUM EKLE