Demet Akalın'dan Fidan Çağrısına Cevap Geldi! ''Ama Yaralı Hayvanlar İçin...''

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısı ile başlatılan "Dikilen Her Fidan Büyüyen Bir Umut" kampanyasına şarkıcı Demet Akalın'dan destek geldi. Orman yangınından etkilenen Hatay ve Trabzon’a fidan bağışı yapan Akalın, “Ama yaralı hayvanlar için ne yapabiliriz bilmiyorum’’ dedi.

Demet Akalın'dan Fidan Çağrısına Cevap Geldi! ''Ama Yaralı Hayvanlar İçin...''

Hepimizi derinden üzen orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla başlatılan Fidan kampanyasına Demet Akalın'dan cevap geldi. Akalın, Hatay ve Trabzon’a fidan bağışı yaptı. Öte yandan Milli Eğitim Bakanı'nın Fidan çağrısının üzerine 'geleceğe nefes ol'' kampanyası başlatıldı.

ÜNLÜ İSİMLERİN HAYRANLARINDAN FİDAN BAĞIŞI 

Ünlü isimlerden Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu’nun fanları, Uraz Kaygılarıoğlu’nun fanları ve Can Yaman ile Demet Özdemir’in hayranları da Hatay’a fidan bağışı yaptı.

can yaman demet özdemir özge gürel  serkan çayoğlu

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE