Demedi demeyin… Bunlar barışırlar... Demet Şener’den sürpriz itiraflar…

2000’li yılların ünlü mankeni Demet Şener İbrahim Kutuay’dan boşandıktan sonra gönlünü bir başka basketbol insanı Cenk Küpeli’ye kaptırmış ancak bu evlilikte yürümemişti. Ancak şimdi sıkı durun.

Demedi demeyin… Bunlar barışırlar... Demet Şener’den sürpriz itiraflar…

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 1,5 sene süren evlilikleri geçtiğimiz yaz aniden sona ermişti. Boşanma nedeni olarak iki çocuk annesi Demet Şener'in üçüncü çocuğu istememesi Cenk Küpeli'nin de ısrarcı olması gösteriliyordu.

cenk küpeli demet şener barıştı

Bir başka iddiaysa Cenk Küpeli'nin bozulan ekonomik durumunun bu evliliği sarstığı şeklindeydi.

cenk küpeli demet şener ayrıldı

HİÇ BİRİ DOĞRULANMADI AMA ŞİMDİ SIKI DURUN!

Her ne sabepten ayrıldılarsa da Cenk Küpeli'yle Demet Şener'in birbirlerine hala sırılsıklam aşık oldukları konuşuluyor.

Doğum günleri, tanışma, evlilik yıldönümleri vs. gibi özel günlerde sık sık bir araya gelen çiftle ilgili bir kehanet dolaşıyor ortalarda. O kehanete göre ikili yakın zamanda yeniden barışacak ve hatta 2. kez evlenecek.

Bu iddiayı güçlendiren son açıklama Demet Şener'in gazetecilerin sorduğu "Hala Cenk Küpeli'ye aşık mısınız" sorusuna verdiği şu cevap oldu.

"AŞK ÖYLE KOLAY KOLAY BİTMEZ"

"Aşk öyle kolay kolay bitmez. Evet, birbirimize karşı yoğun duygularımız hâlâ devam ediyor. Evliliğimiz zaten çocuk nedeniyle tıkandığı için ayrıldık. Bu konuda ikimiz de kendimizce haklıyız."

cenk küpeli demet şener ayrıldı

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 16:19

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE