Defne Samyeli’den Cem Yılmaz’a Gönderme mi Geldi?

Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile birlikte olmasının ardından ‘Hiç konduramadım’ diyen Defne Samyeli, önceki akşam sahne aldı. Samyeli’ye sahnede Cem Yılmaz’a gönderme yapıp yapmadığı soruldu.

Defne Samyeli’den Cem Yılmaz’a Gönderme mi Geldi?

Eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile birlikteliğinin ardından “Hiç konduramadım” şeklinde açıklama yapan Defne Samyeli, önceki akşam bir mekanda sahne aldı. Sahne’de ‘Aldırma Gönül’ parçasını seslendiren güzel sunucu ve şarkıcı, eski sevgilisi Cem Yılmaz’a gönderme yapıp yapmadığına ilişkin soruları yanıtladı.

“SÖZ KONUSU DEĞİL…”

“Arkadaşlar öyle bir şey yok” diyen 47 yaşındaki güzel, “Ben sahnede 35-40 tane şarkı söylüyorum. İsterseniz hepsi bir yere gönderme olarak algılanabilir. Ama söz konusu değil” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Sürpriz aşkın patlamasının ardından Cem Yılmaz'ın eski sevgilisi Defne Samyeli, Yılmaz’ın kendisine ihanet ettiğini ‘Konduramamıştım’ sözleriyle ifade etmişti.

CEM YILMAZ’A DESTEK ÇIKMIŞTI…

Defne Samyeli, geçtiğimiz Ekim ayında Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığı yönündeki haberleri sosyal medya hesabından yazdığı “İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da ‘maksat hareket olsun’ mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum” diyerek yalanlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 13:02

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER