Defne Samyeli ve kızı Deren Talu bikinili pozlarıyla yaza merhaba dedi!

Başarılı fiziği ile her yaza bomba gibi giriş yapan Defne Samyeli bu yaza da bomba gibi bir giriş yaptı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Samyeli, kızı Deren Talu ile kamera karşısına geçti ve çektikleri bikinili ve mayolu fotoğraflarını aynı anda sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Defne Samyeli ve kızı Deren Talu bikinili pozlarıyla yaza merhaba dedi!

48 yaşındaki Defne Samyeli ve oyunculuğa yeni yeni adım atan kızı Deren Talu İnstagram hesabından bikinili fotoğraflarını paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundular.

Defne Samyeli önce pembe renkteki mayosu ile geçti kamera karşısına, gözüne gözlüğünü taktı ve kamera karşısına geçti. Samyeli bu paylaşımına not olarak "Kumda" yazdı.

Defne Samyeli pembe mayo

Defne Samyeli Pembe mayo

BU KADARIYLA YETİNMEDİ!

Yaz sezonuna iddialı girmeye niyetliydi Defne Samyeli... Fiziğinede oldukça fazla güveniyordu. Bu paylaşımının ardından hiç beklemeden dakikalar içinde bir paylaşım daha yaptı Defne Samyeli ama bu kez üzerinde pembe mayosu değil siyah bikinisi vardı.

Defne Samyeli siyah bikini

Samyeli, birbirinden iddialı bu paylaşımlarına devam etti. Ünlü şarkıcı ve oyuncu paylaştığı bu fotoğraflara ise "Denizde" notunu düştü.

Defne Samyeli Siyah bikini

ANNESİ PAYLAŞINCA DEREN TALU DAYANAMADI!

Anne kız birlikte tatil yapan Defne Samyeli ve Deren Talu sabahın erken saatlerinde soluğu deniz kıyısında aldı. Birbirlerinin fotoğraflarını çeken anne kız daha sonra bu paylaşımları peş peşe sosyal medya hesaplarından yayınladı. İşte annesi kadar güzelliği dillere destan olan Deren Talu'nun mayo ile verdiği o pozlar...

Deren Talu mayolu pozlar

Deren Talu mayolu pozlar

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 12:45

Selçuk Uzun

YORUM EKLE