Defne Samyeli Ünlü İş Adamıyla Yemek Yedi: Aradığı Aşkı Buldu Mu?

Bir dönem Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde Eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile yemek yerken görüntülendi. Bu olay, Defne Samyeli'nin yeni bir aşka yelken açtığı iddialarını gündeme getirdi.

Defne Samyeli Ünlü İş Adamıyla Yemek Yedi: Aradığı Aşkı Buldu Mu?

Bir süre önce Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Defne Samyeli'nin şimdilerde yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi... Eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile Defne Samyeli, önceki akşam Marmaris-Söğüt'te hizmet veren, Dilara Endican'ın sahibi olduğu Barba Saranda adlı restoranda yemek yedi.

serdar bilgili

YENİ BİR AŞK MI?

Arkadaşlarıyla yemeğe çıkan iki ünlü isim, mekanda yan yana oturdu. Bilgili ve Samyeli arasındaki samimiyet, "Yeni bir aşk mı" sorusunu akıllara getirdi.

Serdar Bilgili

SAMYELİ, YILMAZ'LA BİRLİKTEYDİ

Defne Samyeli son olarak Cem Yılmaz'la birlikteydi. İkili ayrıldıktan sonra Yılmaz, Serenay Sarıkaya'yla yeni bir aşka yelken açmıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 10:06

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE