Defne Samyeli Suskunluğunu Bozdu: ‘Tehditlere Pabuç Bırakacak Biri Değilim’

Defne Samyeli, ev sahibi ile yaşadığı kriz hakkında suskunluğunu bozdu. “‘Gazetelere konuşurum’ diye insanları tehdit etmek hoş değil” diyen Samyeli ekledi: “Ben de böyle tehditlere pabuç bırakacak biri değilim. Benim her şeyim ortada zaten.”

Defne Samyeli Suskunluğunu Bozdu: ‘Tehditlere Pabuç Bırakacak Biri Değilim’

Defne Samyeli önceki gece Ulus’taki bir mekanda objektiflere yansıdı. İki kız arkadaşı ile yemek yiyen Defne Samyeli, çıkıştı magazincilerin sorularını yanıtladı.

“BENİM HER ŞEYİM ORTADA…”

1.5 yıldır kira ödemediği iddiasıyla ev sahibiyle davalık olan Defne Samyeli, taşınmayı düşündüğünü dile getirdi. “Adalete güveniyorum” ifadelerini kullanan Samyeli, “’Gazetelere konuşurum’ diye insanları tehdit etmek hoş değil, ben de böyle tehditlere pabuç bırakacak biri değilim. Benim her şeyim ortada zaten” şeklinde konuştu.

“AŞK KADINI DEĞİLİM…”

Muhabirlerin, “Hayatınızda biri var mı? Aşk kadını mısınız?” sözlerine ise Defne Samyeli, “Ben hayatımda mutluyum, benim kalbim hep açık. Aşk kadını değilim. Ben sevgi dolu bir insanım, yeni kişilerle tanışmayı seviyorum, arkadaşlarımı ve dostlarımı seviyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER