Defne Samyeli ev sahibi ile mahkemelik olmuştu! Sorun çözüldü...

Kemerburgaz'da son derece lüks bir villada 2 kızı ile birlikte yaşayan Defne Samyeli ev sahibi ile yaşadığı sorunlar nedeni ile uzun süre gündemde kalmıştı. İlk olarak ev sahibinin kirayı ödemiyor açıklaması ile gündeme gelen güzel yıldız bu nedenle haber olması üzerine ev sahibine itibarını zedelediği gerekçesi ile tazminat davası açmıştı. İkilinin arasındaki bu sorun sonunda son buldu. İşte detaylar...

Defne Samyeli ev sahibi ile mahkemelik olmuştu! Sorun çözüldü...

Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Defne Samyeli, ev sorunu ile ilgili konuştu, "Ev sahibi ile aramızdaki davalarımız sonuçlandı, anlaşarak geri çektik. Aramızda sulh yaptık. Yeni evime yerleşme aşamasındayım" dedi.

 Defne Samyeli ev sahibi ile mahkemelik olmuştu! Sorun çözüldü...

NE OLMUŞTU?

Defne Samyeli'nin ev sahibi Yusuf Araz, Samyeli'nin kirasını ödemediğine dair iddialarda bulunmuş ve avukatı ile icra takibi başlatarak tahliye davası açmıştı. Araz'ın davayı kazanmasının ardından Defne Samyeli, üç aylık kira tutarı olan 45 bin TL’nin içinde olduğu toplam 234 bin 671 TL'lik ödemeyi yapmış ve evden tahliyesini erteletmişti.Araz'ın bunu kendisini küçük düşürmek için yaptığını öne süren Defne Samyeli de harekete geçmişti. Şarkıcı, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurarak, Araz hakkında 50 bin TL'lik manevi tazminat davası açmıştı. Defne Samyeli'nin manevi tazminatını kısmen kabul eden mahkeme, Yusuf Araz'ın 20 bin TL ödemesi yönünde karar vermişti.

Başak Yıldız

YORUM EKLE