Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

Kızları Deren ve Derin Talu'nun sosyal medyada paylaştıkları cesur kıyafetlerle gündeme gelen Defne Samyeli, muhabirlerin eski kocasıyla alakalı sorduğu soruya verdiği cevapla şaşırttı. İşte detaylar...

Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

İddialı sahne kıyafetleri ve özel hayatıyla olay olan Defne Samyeli, Bebek Lucca'da görüntülendi. 

Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Samyeli, "Giyinirken birbirinize danışır mısınız?" sorusuna "Evet giyinirken fikir alışverişi yaparız. Hele birlikte çıkarken benzer kıyafetleri giymeye özen gösteririz" dedi. 

Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

Kendisi gibi oyuncu olan kızı Derin Talu hakkında "Kızınız ile aynı projede yer almak ister misiniz?" şeklindeki soruya "Evet birlikte oynamayı çok istiyoruz. Hatta bir ara teklif bile gelmişti ama olmadı. Aklımızda bir şeyler var. Belki yapabiliriz. Birlikte oynama fikri bizi hep heyecanlandırmıştır" cevabını verdi. 

Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

Samyeli, şimdilerde epeyce gündemde kalan kıyafet konusu hakkında sorulan soruya verdiği cevapla şaşırttı. Gazeteciler, "Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?” diye sorunca güzel oyuncu ve şarkıcı, "Hayır kesinlikle izin vermezdim. Evli olduğum dönemlerde kızlarımın babası karışırdı ama öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra öyle şeyler yok" sözleriyle yanıtladı. 

Defne Samyeli'den Eren Talu itirafı!

Ünlü isimlerin cesur sahne kostümleri hakkında yorumu merak edilen 49 yaşındaki güzel,  "Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da herhangi bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu... İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan bazı isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum. Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde şov denen bir şey var. Başkalarının üzerinden, başkalarının kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden böyle birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum"  ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 10:34

Gülşah Acun

YORUM EKLE