Defne Samyeli Cem Yılmaz’a ‘Kıyamadı’

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz aşkını itiraf etti. Defne Samyeli’nin bu itiraftan sonra bile Cem Yılmaz’la birlikte olduğu fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmaması dikkat çekti.

Defne Samyeli Cem Yılmaz’a ‘Kıyamadı’

Atina’da Cem Yılmaz ile görüntülenen Serenay Sarıkaya, Türkiye dönüşünde aşk iddialarını doğruladı. Serenay Sarıkaya’nın “Her şey gördüğünüz gibi” şeklindeki itirafının ardından tüm gözler Defne Samyeli’ye çevrildi.

SİLMEYE KIYAMADI…

Defne Samyeli geçtiğimiz günlerde ikili arasındaki aşk iddialarına ilişkin “Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz” ifadelerini kullanmıştı. Sarıkaya’nın son itirafının ardından Samyeli’nin sosyal medya hesabından Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti. Samyeli, geçtiğimiz yaz Bodrum'da Cem Yılmaz ile tekne turuna çıkmış ve bu fotoğrafları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 09:50

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE