Dayı Filmi İle İlgili İkinci Şok İddia! Tacize Uğradığını Söyleyerek Şikayetçi Oldu…

Adana’da çekimleri devam eden ‘Dayı’ filmi, ikinci bir taciz iddiasıyla gündeme geldi. Bu kez çocuk oyuncu koçu Yağmur Çağlan, görüntü yönetmeni Mehmet Türksoy Gölebeyi’nin sözlü tacizine uğradığını öne sürerek şikayette bulundu.

Dayı Filmi İle İlgili İkinci Şok İddia! Tacize Uğradığını Söyleyerek Şikayetçi Oldu…

Ufuk Bayraktar’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu Serkan Öztürk’le kaleme aldığı, Adana’da çekilen ‘Dayı’ filmi, ikinci kez taciz iddiasıyla gündeme geldi. Geçen hafta yaşanan olayda makyöz Alev Ünal Nayir ve kuaför Metin Tektaş, Ufuk Bayraktar tarafından fiziksel ve sözlü tacize uğradıklarını ve tehdit edildiklerini öne sürmüştü.

Son olay ise önceki gün yaşandı. Çocuk oyuncu koçluğu yapan Yağmur Çağlan, çekim arasında bir at arabasının yakınında dinlenirken, görüntü yönetmeni Mehmet Türksoy Gölebeyi’nin tacizine uğradığını öne sürdü.

Dayı Filminin Setinde İkinci Şok İddia! Tacize Uğradığını Söyleyerek Şikayetçi Oldu…

‘DAVACI VE ŞİKAYETÇİYİM…’

Tarsus Polis Merkez Amirliği’ne başvurarak şikayetçi olan Çağlan, ifadesinde şunları söyledi: “Filmin Tarsus çekimlerinde, Mehmet Türksoy Gölebeyi isimli şahıs ‘Hişşt kızlar’ diyerek kaşıyla atı gösterdi. Baktığımızda erekte olmuş atın cinsel organı ile karşılaştık. Gölebeyi imalı bir şekilde ‘Dikkat edin ha’ deyip kahkahalar atarak güldü. Gururum kırıldı. Setteki işimden ayrılarak İstanbul’a döndüm. Kendisinden davacı ve şikayetçiyim. Olay sırasında film ekibindeki tüm arkadaşlar bana destek çıktı. Bu beni çok mutlu etti.”

Dayı Filminin Setinde İkinci Şok İddia! Tacize Uğradığını Söyleyerek Şikayetçi Oldu…

İDDİALARI REDDETTİ…

Şikayet üzerine karakolu çağrılan Mehmet Türksoy Gölebeyi, olay sırasında cinsellikle ilgili bir imada bulunmadığını iddia etti. “Ben hayvanların davranışlarından anlayan biriyim. Atın o halini görünce kız arkadaşları uyardım” diyen Gölebeyi, sözlerini şöyle tamamladı: “Çünkü atlar o vaziyette saldırgan oluyorlar. Arkadaşlara zarar vermemesi için uyarı amacıyla seslendim. Herhangi bir cinsel amaçlı düşüncem yoktu.”

Savcılık Gölebeyi hakkında soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 10:14

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE