David Beckham Ailesiyle Yunanistan Tatilinde

David Beckham ve ailesi hep birlikte gittikleri Yunanistan'da denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor.

David Beckham Ailesiyle Yunanistan Tatilinde

David Bekham ve çocukları Yunanistan'da tatile çıktılar... Bekham özellikle en küçük çocuğu ve tek kızı olan 9 yaşındaki Harper'e ayrı bir ilgi gösterdi. Onun yanından hiç ayrılmadı.Kızıyla birlikte denize giren Beckham, zaman zaman onun yüzmesine de yardımcı oldu.

David Bekham

ÜÇ KARDEŞİN DENİZDE KEYİFLİ ANLARI

Bir süre sonra ikiliye, Beckham çiftinin diğer çocukları Brooklyn, Cruz ve Romeo da katıldı.Üç kardeş denizde neşeli kahkahalar eşliğinde oyunlar oynarken babaları David Beckham da onları mutlulukla izledi.Victoria ve David Beckham çiftinin en büyük oğlu Brooklyn bir süre önce Nicola Peltz ile nişanlandığını sosyal medyadan duyurmuştu.

David Bekham

David Beckham ve çocuklarının deniz keyfine Victoria Beckham ve Nicola Peltz katılmadı.Beckham çiftinin dört tane çocuğu bulunuor. 1999'da evlenen Beckham çiftinin 21 yaşında Brooklyn, 17 yaşında Romeo ve 15 yaşında Cruz adında üç tane oğlu var. Çiftin tek kız çocuğu Harper Seven ise 9 yaşında.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE