Darp İddiasıyla İlgili Yeniden İfadeye Çağrılan Halil Sezai'ye Şok!

Şarkıcı Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusunu tekme tokat dövdüğünü gösteren görüntüler Türkiye'de gündem oldu. Halil Sezai söz konusu olayla ilgili dün gözaltına alınıp ifade verdi. İfadesinin ardından serbest bırakılan Halil Sezai, görüntülerin detaylı incelemesinden sonra yeniden ifade vermek için Emniyet Müdürlüğü'ne çağrıldı. Bütün bu gelişmeler yaşanırken Halil Sezai'nin İzmit'te vereceği konserin iptal edildiği haberi geldi.

Darp İddiasıyla İlgili Yeniden İfadeye Çağrılan Halil Sezai'ye Şok!

Tuzla'da komşunu dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınan ve ardından serbest kalan şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu, yeniden ifadeye çağrıldı.

Edinilen bilgiye göre, Tuzla'da 4 villalık bir sitede 2 villayı film çekimi için kiralayan Paracıkoğlu ile yan villada yaşayan Hüseyin Meriç (67) arasında tartışma çıktı. Yaşanan tartışma sırasında darp ediliğini belirten Meriç, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine giderek şikayette bulundu.

POLİS GÖRÜNTÜLERDEKİ DİĞER ŞAHISLARI YAKALAMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Bunun üzerine harekete geçen polis ekiplerince kamera kayıtları incelendi. Yapılan incelemede hakkında Meriç'i darp ettiği gerekçesiyle hakkında gözaltı kararı verilen Halil Sezai Paracıkoğlu, Kadıköy'deki evinde gözaltına alındı. Emniyetteki ifade işlemleri tamamlanan Paracıkoğlu, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Polis ekipleri, olayla ilgili 3 kişinin daha ifadesine başvurdu. Bu arada, kamera görüntülerinde olaya karıştığı tespit edilen iki şüphelinin yakalanması için de başlatılan çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Dün akşam işlemlerinin ardından serbest kalan Halil Sezai'nin yeniden ifadeyesinin alınması için emniyete çağrıldığı belirtildi.

halil sezai

Halil Sezai, görüntülerin sosyal medyaya yansımasının ardından yaptığı ilk açıklamada, 5 ay boyunda Hüseyin Meriç'in kendisine ağır küfürler ve taciz ettiğini söyledi. Sezai, "Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…" ifadesini kullandı.

İZMİT'TE HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İLE VERECEĞİ KONSER İPTAL OLDU

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, komşusunu darp eden Halil Sezai'nin bugün İzmit'te vereceği konseri yaşanan olayın ardından restoran sahibi tarafından iptal edildi.

Tuzla'da aynı sitede bulunan komşusu 65 yaşındaki kalp hastası Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntüleri ortaya çıkan Halil Sezai, Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadeye çağrıldı. Bugün, Halil Sezai'nin İzmit'te bir restoranda Hüsnü Şenlendirici ile birlikte vereceği konser, bu olayı gerekçe gösteren restoran sahibi tarafından iptal edildi. 

HALİL sezai darp

Restoranın sahibi Mesut Korkmaz görüntüleri izlemesinin ardından konseri iptal ettiklerini belirterek, "Bu akşam Halil Sezai ve Hüsnü Şenlendirici restoranımızda konser vereceklerdi. Fakat hiç kimsenin tasvip edemeyeceği ve bir sanatçıya yakışmayacak görüntülerin yayınlanmasının ardından biz de tepki vermek amacıyla Halil Sezai konserini iptal ettiğimizi duyurduk. Bu gece işletmemizde sadece Hüsnü Şenlendirici sahneye çıkacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 22:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE