Dans Videolarıyla TikTok'u Sallayan Ayda Sadık Kariyer Hedefini Açıkladı

Sosyal medya uygulaması TikTok’un en büyük fenomenleri arasında yer alan Ayda Sadık, Magazinburada.net’e özel açıklamalarda bulundu. Kısa sürede 7,5 milyon takipçi sayısına ulaşan Sadık, bundan sonraki hedeflerini açıkladı.

TikTok hesabından paylaştığı dans videolarıyla ismini tüm Türkiye’ye duyuran fenomen Ayda Sadık, Magazinburada.net’in sorularını yanıtladı.

@aydas

your favorite dance style ? ##aydasteam ❤️instagram:aaydasss✨

♬ Follow The Bass - Dan Salles

Kısa sürede şöhrete kavuşan ve danslarını tam 7,5 milyon kişinin izlediği Ayda Sadık, birbirinden özel açıklamalar yaptı.

“KENDİMİ BEĞENMEYE BAŞLADIM..”

Kamerayla nasıl tanıştınız?

Telefonda kendimi videoya çekiyordum. Kendimi beğenmeye başladım. Sosyal medyada insanların tepkisini görünce daha da hoşuma gitti. O yüzden bu işte ilerlemek istedim.

“AÇIK GİYİNME VE DEKOLTE OLMASIN DİYORLAR..” “AİLEM HEP DESTEK OLDU..”

Aileniz bu duruma ne dedi?

Daha çok destek oldular. Hiçbir şekilde benim negatif yönümü görmediler. Sonuçta her zaman pozitif destek çok önemli. Hem çevreden hem de aileden… Bana her zaman destek oldular. Sadece açık giyinme, dekolte olmasın gibi uyarılarda bulundular. 

“2 YAŞINDAN BERİ İSTANBUL’DAYIM..”

Ayda Sadık nereli?

Ben İran’da doğdum. Babam Irak’lı. Annem ise İran Azeri’si. Ben de 2 yaşından beri İstanbul’dayım. Okulumu da burada okudum.

Dans Videolarıyla TikTok'u Sallayan Ayda Sadık Kariyer Hedefini Açıkladı

TAM 5 DİL BİLİYOR

Kaç dil biliyorsunuz?

5 tane dil biliyorum. Arapça, Türkçe, Kürtçe, Farsça ve İngilizce.

“TÜRKİYE GENELİNDE 100 MİLYONA ULAŞTI..”

En çok izlenen ve beğenilen videonuz hangisiydi?

İlk çektiğim videomdu. Dans videosuydu. O video nedeniyle bana tam 5 milyon takipçi geldi. Türkiye genelinde de 100 milyon izlendi. O dans zaten akım oldu. Gece çekmiştim ve sabah uyandığımda 20-30 milyonu görünce şoka uğramıştım. Hiç tahmin etmiyordum. İnsanların dikkatini zor şeyler değil de basit ama herkesin yapabileceği şeyler çekiyormuş.

Dans Videolarıyla TikTok'u Sallayan Ayda Sadık Kariyer Hedefini Açıkladı

“YORUMLARI OKUMAYI SEVİYORUM..”

İzleyenlerden geri dönüş oluyor mu?

Ben yorumları okumayı seviyorum. Kötü de olsa insanların düşüncesini merak ediyorum. O kadar iyi yorumlar geliyor ki, hiç kötü yorum yok. İnsanlar daha çok “Bu kız ne yapıyor ki bu kadar çok izleniyor?” 

“7 AYDA 7,5 MİLYONA ULAŞTIM..”

Başka ülkelerden de hayranlarınız var mı?

Türkiye’de son günlerde yükseldi ama ilk başta Arap ülkeleri ve Azerbaycan’da büyük bir kitleye ulaştım. TikTok hesabım 7 aylık. Bu işin içinde 2-3 senedir olanlar var ve takipçi sayıları 4-5 milyon. Ben 7 ayda 7,5 milyona ulaştım. 

“HEDEFİM OYUNCU OLABİLMEK..”

Bundan sonraki hedefleriniz nedir?

Benim hedefim oyuncu olabilmek… Sosyal medya kullanılması çok güzel bir şey. Bunu da başarabildim ve kendi kitleme de güveniyorum. Bana hep “Sen çok iyisin, sen çok kalitelisin. Bu platformda ilerleyeceğine seni dizilerde görmek istiyoruz” diyorlar. Ben de kendimi oraya yakıştırıyorum. Burada başarılı oldum, orada da görmek istiyorum.

Dans Videolarıyla TikTok'u Sallayan Ayda Sadık Kariyer Hedefini Açıkladı

“YOUTUBE’DA DOĞAL HALİMİ GÖSTERMEK İSTİYORUM..”

Her şey dijitale dönüyor. Şöhretinizi YouTube ile desteklemeyi düşünüyor musunuz?

YouTube’da daha çok doğal olmak istiyorum. Vlog gibi olabilir. İnsanlar beni hep kamera önünde görüyor ama bunun gerçek bir hikayesi de var. Onu pek anlatamıyorum. O yüzden insanlara doğal halimi de göstermek istiyorum. 

“MÜZİK ÇALIŞMASI YAPTIM. DEVAMINI GETİRMEK İSTİYORUM..”

Sesinizin güzelliği de biliniyor. Müzik çalışması yapmayı planlıyor musunuz?

Evet düşünüyorum. Allah’ın izniyle 16 Nisan’da bir klibim çıkacak. Onun haricinde tekrarda yapacağım. TikTok’ta bile herkes sesimle tanıdı. Sesim çok güzel ilgi gördü. Benim 2 tane TikTok hesabım var. Birinde şarkılarımı paylaşıyorum. Her ülkenin şarkılarını seslendirdim. Burada da başarılı olduğumu düşünüyorum. Bir tane şarkı yaptım, devamını getirmek istiyorum.

Dans Videolarıyla TikTok'u Sallayan Ayda Sadık Kariyer Hedefini Açıkladı

“HEPSİNE MİNNETTARIM..”

Hayranlarınıza neler söylemek istersiniz?

Onları gerçekten çok seviyorum. Bana sonsuza dek destek veriyorlar. Hepsine minnettarım. Hepsine tek tek teşekkür ederim. Daha yolun başındayız, inşallah çok daha güzel şeyler olacak. Sizleri çok seviyorum, iyi ki benimlesiniz. Sizleri kocaman öpüyorum.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER