Dans videoları eleştirilen Hadise sessizliğini bozdu

Ezhel'in yeni şarkısında dans ettiği videodan dolayı eleştiri yağmuruna tutulan şarkıcı Hadise, kendisini eleştirenlere "Kim ne derse desin, size ne?" diyerek ateş püskürdü.

Dans videoları eleştirilen Hadise sessizliğini bozdu

Son zamanlarda ettiği danslarla ve paylaştığı cesur pozlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hadise, kendisini eleştirenlere sert çıktı. Son olarak bir dans videosu yayınladığı için eleştirilen şarkıcı, "Ahlaksızlık sizin kafanızda" dedi.

Ezhel'in şarkısı Aya iledans etti

33 yaşındaki popçu, geçtiğimiz gün yayınladığı videoda, ünlü rapçi Ezhel'in yeni şarkısı Aya ile dans ettiği anlara yer verdi. Hadise'nin videosunu beğenenlerden çok beğenmeyenler de oldu.

"Ben istediğim dansı istediğim zaman yaparım"

Yayınladığı videodan dolayı eleştirilerin hedefi alan Hadise, sonunda patladı. Twitter hesabından paylaşım yapan Hadise, "Kim ne derse desin ben istediğim dansı, istediğim zaman yaparım. Size ne? Kimse sizin sözde olan 'ahlak' ölçülerinize uymak zorunda değil! Dans ederek para kazanan insanlar var, siz televizyonlarda yaptığınız yorumlarınızla o insanları aşağılıyor ve üzüyorsunuz. Bunu söylemekten asla vazgeçmeyeceğim Ahlaksızlık sizin kafanızda" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER