Danla Biliç ve Murat Ceylan'dan Sarmaş Dolaş Poz!

Youtube fenomeni Danla Biliç,son olarak Survivor sunucusu Murat Ceylan ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme geldi. Biliç ve Ceylan, birlikte çekildikleri fotoğraf ile iddiaları ti'ye aldı.

Danla Biliç ve Murat Ceylan'dan Sarmaş Dolaş Poz!

Youtube kanalında çektiği makyaj videoları ile şöhreti yakalayan Danla Biliç, son dönemde Survivor sunucusu Murat Ceylan ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme geldi.

MURAT CEYLAN DANLA BİLİÇ

"HAYIRLI OLSUN"

Her yaptığı olay olan Bilic, aşk haberini yapan bir Twitter sayfasına “Şimdi aldım haberi hayırlı olsun” diyerek cevap verdi.

HABERLERİ Tİ’YE ALDILAR

Haklarında çıkan aşk haberlerini ciddiye almayan Danla Bilic ve Murat Ceylan Bodrum tatilinde bir araya geldi. Danla Bilic’in sosyal medya hesabından sarılarak fotoğraf paylaşan ikili görenleri şaşırttı. Danla Bilic fotoğrafa “şimdi haberim oldu hayırlı olsun” notunu düştü.

Danla Bilic ve Murat Ceylan hayranlarını sevindiren bu karenin sonrasında sosyal medya hareketlendi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE