Danla Bilic'in Gizlice Evlendiği İddia Edildi! Sosyal Medya Haberle Yıkıldı

Sosyal medyada 6 milyona yakın takipçisi bulunan Danla Bilic'in gizlice evlendiği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Demet Akalın da konuya dahil olunca Danla Bilic, açıklama yapmak zorunda kaldı.

Danla Bilic'in Gizlice Evlendiği İddia Edildi! Sosyal Medya Haberle Yıkıldı

Youtube'da çektiği makyaj videoları ile tanınan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman ile dolu dizgin aşkına devam ediyor.

danla bilic

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in evlendiği iddiası kafaları karıştırdı. Bilic'in paylaştığı fotoğrafa "Evlendin mi" yorumunu yapan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi. Ünlü şarkıcının o yorumuna Bilic'ten de yanıt gecikmedi.

"EVLENDİN Mİ" YORUMU KAFA KARIŞTIRDI

Şu sıralar tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, Tulum'un ardından Miami'ye geçti. Miami'de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaşan Danla Bilic, kafaları karıştıran bir yorumla karşılaştı.Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, "Evlendin mi" diye yorum atan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi.

danla bilic poyraz teoman

ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA EVLENEBİLİR

Kullanıcıların aklına o yorumdan sonra 'acaba evlendi mi?' sorusu gelirken çok geçmeden Bilic'ten yanıt geldi. Ünlü fenomen, Akalın'ın yorumuna, "Yok yok" diyerek yanıt verdi. Ancak ikilinin önümüzdeki aylarda evleneceği iddia edildi.

danla bilic evlilik

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 23:28

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE