Damla Ersubaşı Fena Yakalandı! Telefonunda Yazan İsim Şaşırttı…

Sihirli Annem dizisiyle yıldızı parlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Oyuncunun elindeki telefonda yazan isim ise görenleri oldukça şaşırttı.

Damla Ersubaşı Fena Yakalandı!  Telefonunda Yazan İsim Şaşırttı…

Sihirli Annem dizisi ile yıldızı parlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde tek başına alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Snob Magazin’in haberine göre bu süreçte herhangi bir proje içerisinde yer almayacağını söyleyen güzel oyuncu, "Malum pandemi şartlarından dolayı şu sıralar sadece kendime, yakınlarıma ve aileme vakit ayırıyorum. Bunun dışında da yaptığım bir şey yok. Bugünde alışveriş için buraya geldim" açıklamasında bulundu.

Damla Ersubaşı Fena Yakalandı!  Telefonunda Yazan İsim Şaşırttı…

ESKİ EŞİYLE KONUŞTU…

Ayrıca Damla Ersubaşı, fotoğrafı çekildiği sırada telefon konuşmasına ara verip poz verdiği sırada telefonunun ekranında boşandığı eşinin adı olan 'Mustafa' yazması da dikkatlerden kaçmadı. Ersubaşı, eski eşiyle dostla ayrıldıklarını ve çocukları için sık sık bir araya geldiklerini söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 17:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE