Cüneyt Özdemir’den Olay Tepki! ‘Özel Hayatın…’

Cüneyt Özdemir İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda, Camdaki Kız gibi dizilerin hikaye sahibi olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'na tepki gösterdi.

Cüneyt Özdemir’den Olay Tepki! ‘Özel Hayatın…’

İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizileriyle gündemde olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu zaman zaman tepkilerin de odağında yer alıyor. Son olarak Cüneyt Özdemir Gülseren Budayıcıoğlu'na tepkisini sosyal medyadan gösterdi.

Cüneyt Özdemir’den Olay Tepki! ‘Özel Hayatın…’

Özdemir paylaşımında, “Bir psikiyatrın hastalarının mahrem hikayelerini dinleyip bunları kitaplaştırıp bir de para karşılığı dizi olarak kanallara satmasında 'etik' bir mesele yok mu? Özel hayatın, hasta-doktor ilişkisinin ihlalini bir kenara koydum, zavallı hastalara bir telif veriyorlar mıdır?” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Özdemir'in bu paylaşımı pek çok takipçisi tarafından beğeni aldı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE