Çukur'un Cumali'si Necip Memili Bodrum'da ailesiyle yorgunluk attı

Show TV'de 4 sezon yayınlanan Çukur dizisinde Cumali karakterini canlandıran oyuncu Necip Memili, eşi ve çocuklarıyla birlikte Bodrum'da yorgunluk attı.

Necip Memili. Nam-ı diğer Çukur’un Cumali’si… Koca bir sezon milyonları ekranlara kilitleyen dizinin ağır abisi... Çok çalıştılar, yoruldular ve pek çok dizi oyuncusu gibi onlar da soluğu Bodrum sularında aldılar. Necip Memili, eşi Didem Dayıcıoğlu ve minik kızları Asya Bodrum’un sosyetik bir beachinde güneş keyfinde...

SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çukur' geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etmişti. Canlandırdığı 'Cumali Koçovalı' karakteriyle izleyenlerin sevgisini kazanan ünlü oyuncu Necip Memili, dizinin final yapmasının ardından tatil sezonunu açtı.

Memili, eşi Didem Dayıcıoğlu ve kızı Asya ile birlikte soluğu Bodrum'da aldı. Türkbükü'nde sıcak havanın tadını çıkaran 41 yaşındaki Necip Memili, önceki gün konakladığı otelin iskelesinde objektiflere yansıdı.

Kızı Asya'yı bol bol öpen oyuncunun bir hayli neşeli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

"ÇUKUR'UN BİTMESİNE ÇOK ÜZÜLDÜK"

Görüntülendiğini fark eden Memili, muhabirleri selamlamayı da ihmal etmedi. Ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan ünlü isim, "Çukur'un bitmesine çok üzüldük. Ekibin ayrılması çok zor oldu" ifadelerini kullandı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE