Çukur'dan Emmy ödüllü Haluk Bilginer'e selam: Bu bir 'şahsiyet' meselesidir

Son dönemin popüler dizisi Çukur, geçtiğimiz hafta Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Haluk Bilginer'e selam gönderdi.

Çukur'dan Emmy ödüllü Haluk Bilginer'e selam: Bu bir 'şahsiyet' meselesidir

SELİM URAL / MAGAZİN BURADA HABER MERKEZİ

Show TV'nin yüksek reytingli dizisi Çukur'un 3. sezon 11. bölümünde (78. bölümünde), Şahsiyet dizisinde Agâh Beyoğlu karakteriyle gösterdiği başarılı performansla, ABD'de düzenlenen 47. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu seçilen Haluk Bilginer'e göndermede bulunuldu.

Necip Memili'nin iki ayrı karakterinden 'şahsiyet' repliği

2018 yılında yayınlanan Şahsiyet dizisinde cinayet büro başkomiseri Tolga Yazgan rolüyle izlediğimiz oyuncu Necip Memili, son iki sezondur Çukur dizisinde Cumaali Koçovalı karakteriyle boy gösteriyor. 2 Aralık 2019 günü 78. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan Çukur dizisinin yayınlanan fragmanında, Cumaali Koçovalı'nın "O benim için bir 'şahsiyet' meselesi" dediği görülüyor.

Çukur 3. sezon 11. bölüm (78. bölüm) 1. fragman:

Benzer sözleri 1,5 sene önce kullanmıştı

Şahsiyet dizisinin 8 Haziran 2018 günü yayınlanan 10. bölümünde de başkomiser Tolga Yazgan savcıyla konuşurken, "Her insanın bir zaafı var sayın Savcım. O zaafa düşüp düşmemek... Bakın işte o 'şahsiyet' meselesi" ifadelerini kullanmıştı.

İşte o anlar:

Haluk Bilginer'in Şahsiyet'teki başarısını unutmadılar

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Çukur dizisi, "Şahsiyet meselesi" repliği ile geçtiğimiz hafta Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Şahsiyet dizisiyle En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Haluk Bilginer'e selam göndermiş oldu. Emmy ödülüyle Türk sanatseverleri büyük sevince boğan başarılı oyuncuyu, Türkiye'ye döndüğünde birçok ünlü isim tebrik etmişti.

Şahsiyet 10.-11.-12. bölüm fragmanı:

Büyük beğeni toplamıştı

Yine Ay Yapım'ın hayata geçirdiği Şahsiyet dizisi, ücretsiz online dizi-film platformu Puhu TV'de 17 Mart-8 Haziran 2018 tarihleri arasında 12 bölüm olarak yayınlanmış, toplumsal ve sosyolojik mesajlarıyla büyük beğeni toplamıştı. Son dönemin başarılı kalemlerinden Hakan Günday'ın senaryosunu yazdığı, başarılı isimlerden Onur Saylak'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizide Haluk Bilginer ve Necip Memili'nin yanı sıra; Cansu Dere, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Hümeyra, Müjde Ar, Şenay Gürler, İbrahim Selim ve Metin Akdülger de oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Şahsiyet tanıtım

Şahsiyet 1. bölüm 2. fragmanı

Şahsiyet 1. bölüm 1. fragmanı

Haluk Bilginer ft. Rubato - Agâh Makamı

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 00:43
YORUM EKLE