Çukur 78. bölüm 1. fragman: Vartolu Sadettin geri dönüyor

Çukur dizisinin 3. sezonunun 11. bölümünden (78. bölüm) 1. fragman yayınlandı. Koçovalılar Çukurlu kadınları kurtarmak için operasyon düzenlerken, cezaevinden çıkan Vartolu Sadettin'in dengeleri nasıl değiştireceği merak konusu oldu. Çukur 78. bölümün sneak peek ilk sahnesi ve 1. fragmanı haberimizde...

Çukur 78. bölüm 1. fragman: Vartolu Sadettin geri dönüyor

Show TV'nın ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 3. sezonunun 11. bölümünün (78. bölüm) 1. fragmanı yayınlandı.

Vartolu Sadettin hapisten çıkıyor

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratırken, herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek. Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalıların planı, onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Koçova mahallesi İstanbul'un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu Sadettin'in ne yapacağı büyük merak konusu olacak. Azer ve Yamaç'ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.

Çukur 3. sezon 11. bölüm (78. bölüm) 1. fragman

ÇUKUR'DAN EMMY ÖDÜLLÜ HALUK BİLGİNER'E SELAM: BU BİR 'ŞAHSİYET' MESELESİDİR

"Umudum elimden kayıp gitmesin"

Saadet, cezaevindeki Salih Koçovalı ile yüzleşiyor. Merhum babası İdris Koçovalı'nın düğünde kendisine söylediği sözleri Salih ile paylaşan Saadet, "Umudum elimden kayıp gitmesin" sözlerini sarf ediyor.

Çukur 3. sezon 11. bölüm (78. bölüm) sneak peek ilk sahne

Çukur 3. sezon 5. bölüm (72. bölüm) - Yamaç Çukur'da

Yamaç ve Nehir'in Erik Dalı dansı Çukur'a damga vurdu

Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı: Erik Dalı sahnesinde çok eğlendik

Aras Bulut İynemli: Çukur başarılı olduğu için eleştiriliyor

Cihangir Ceyhan: Azer halktan biri olduğu için sevildi

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 23:36
YORUM EKLE