Çukur 75. bölüm 2. fragman: Yamaç ile Nehir arasında sürpriz yakınlaşma

Çukur dizisinin 3. sezonunun 8. bölümünden (75. bölüm) 2. fragman yayınlandı. Yamaç ile Nehir arasında yeni bir aşk doğuyor. Çukur 75. bölümün sneak peek ilk sahnesi ve tüm fragmanı haberimizde...

Çukur 75. bölüm 2. fragman: Yamaç ile Nehir arasında sürpriz yakınlaşma

Show TV'nın ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 3. sezonunun 8. bölümünün (75. bölüm) 2. fragmanı yayınlandı.

Yamaç ve Nehir öpüşüyor

Murtaza'nın Timsah'ın karşısına çıktığı, Azer'in dövüş sahnelerinin heyecanı yükselttiği tanıtımda, Yavuz Çoban saldırıya uğruyor. Yamaç ve Nehir arasındaki yakınlaşma ise dikkat çekiyor.

Aliço babasının elinden kurtulabilecek mi?

Yamaç Koçovalı ve Yavuz Çoban yüzleşmesinin nefes kestiği tanıtımda "Yamaç, Aliço'ya ulaşabilecek mi?" sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Çukur 3. sezon 8. bölüm (75. bölüm) 2. fragman

"Koçovalı soyadını unutacaksın!"

Yamaç ve Selim'in Akın ile hesaplaştığı nefes kesen tanıtımda Yamaç'ın, "O kapıdan içeri asla giremeyeceksin!" sözleri heyecanı yükseltiyor. 

Aliço babasına silah çekiyor

Aliço'nun, babası Yavuz Çoban'a silah doğrulttuğu, Medet'in hapishanede Vartolu Sadettin'i yalnız bırakmadığı tanıtımda Kutay'a sarılan Akın, hareketiyle izleyenleri şoke ediyor.

Çukur 3. sezon 8. bölüm (75. bölüm) 1. fragman

Yamaç'tan Aliço baskını

Kendisine şifreli mesaj gönderen Aliço'yu babasından kurtarmak isteyen Yamaç Koçovalı, Aliço'nun tutusak bulunduğu eve tek başına operasyon düzenliyor.

Çukur 3. sezon 8. bölüm (75. bölüm) sneak peek ilk sahne

Çukur 3. sezon 5. bölüm (72. bölüm) - Yamaç Çukur'da

Yamaç ve Nehir'in Erik Dalı dansı Çukur'a damga vurdu

Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı: Erik Dalı sahnesinde çok eğlendik

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 06:13
YORUM EKLE