Covid-19’a Yakalanan Enes Batur Karantina’dan Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Covid-19’a yakalanan ve karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle polis tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen ünlü Youtuber Enes Batur karantinadan çıktı. Batur, Covid-19’u yendiklerini belirterek izolasyon süreçlerinin sona erdiğini duyurdu.

Covid-19’a Yakalanan Enes Batur Karantina’dan Çıktı!

Enes Batur, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ece Naz Üçer ile birlikte Covid-19’a yakalanmıştı. Filyasyon ekipleri kontrol için Batur’un evine gitmiş, ancak Batur’un evde olmaması üzerine, polis harekete geçmişti. Polis tarafından bulunan Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle Sancaktepe’de bir öğrenci yurduna yerleştirilmişti.
Sevgilisi Ece Naz Üçer ile birlikte 1 hafta boyunca devlet yurdunda karantinada kalan Enes Batur, izolasyon sürecinin bittiğini Instagram hesabından duyurdu.

Covid-19’u yendiklerini belirten Batur, “Bu zor süreçte yanımızda olan herkese sonsuz teşekkür ederiz. Sizleri çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?
Covid-19’a yakalanan Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, karantina kurallarına uymadıkları gerekçesiyle polis tarafından Sancaktepe’de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirilmişti.
Batur, yurttaki karantina günlerinde sık sık paylaşım yaparak iftiraya maruz kaldığını ifade etmişti. Karantinanın ilk günlerinde magazinburada.net’e video göndere Enes Batur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek yardım çağrısında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 11:14

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE