Coşkun Sabah’tan Olay Bülent Ersoy İtirafı! Kızı ile İlgili Çıkışı Dikkat Çekti…

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Coşkun Sabah, kariyerinin ilk yıllarında Bülent Ersoy’un kendisini kıskandığını söyledi. “Bana sahnede kumpas kurdu, udumu alıp çıktım” diyen Sabah, “O gün şarkıcı olmaya karar verdim” ifadelerini kullandı.

Coşkun Sabah’tan Olay Bülent Ersoy İtirafı! Kızı ile İlgili Çıkışı Dikkat Çekti…

Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk olan Coşkun Sabah, Bülent Ersoy’un ekibinde ud çalarken ‘tenzili rütbeye’ (mertebe düşürülmesi) uğradığını söyledi. “Çok alkış alıyordum. Bülent Hanım kıskanıyordu beni” diyen Sabah, sözlerine şöyle devam etti: “Gar Gazinosu’nda çıkıyordu, ‘özel saz’ olarak bazen beni de götürüyordu. Saz ekibinde koltuk, kıdeme göre sıralanır. Bir gün geldim, koltuğum başka yerde duruyor. Aldım udumu çıktım. Bu işte bir kumpas var çünkü. ‘Ben artık ud çalmayacağım, kendi şarkılarımı okuyup meşhur olacağım’ dedim. Muzaffer Özpınar bana haber uçurdu ‘Bu olay Bülent Ersoy’un ricasıydı’ diye.”

Coşkun Sabah’tan Olay Bülent Ersoy İtirafı! Kızı ile İlgili Çıkışı Dikkat Çekti…

“KORDON’DA ŞORT GİYEBİLİR…”

Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” dediği iddiasıyla gündeme gelen Coşkun Sabah, “Tutucu bir baba mısınız?” sorusuna da yanıt verdi. “Batı’ya göre modern babayım” diyen Sabah, “Kordon’da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin’de, Urfa’da giydirmem” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 12:33

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE