Coşkun Sabah Roza'ya Sansür Eleştirisine Sert Çıktı: Siz Adam mısınız?

Coşkun Sabah, eğitimini İngiltere'de sürdüren 21 yaşındaki kızı Roza Sabah'ın Çeşme Alaçatı'da tatilde çektirdiği bikinili fotoğrafları yüzünden kızına sosyal medya hesabını kapattırdı. Kendisine yönelik eleştirilere ise "Ben bir Türk babasıyım, ülkemi de biliyorum. Diyarbakırlıyım. Siz benim babalığımı sorgulayamazsınız, ben siz adam mısınız diye sorguluyor muyum?" diyerek meydan okudu

Coşkun Sabah Roza'ya Sansür Eleştirisine Sert Çıktı: Siz Adam mısınız?

Coşkun Sabah, eğitimini İngiltere'de sürdüren 21 yaşındaki kızı Roza Sabah'ın Çeşme Alaçatı'da tatilde çektirdiği bikinili fotoğrafları yüzünden kızına sosyal medya hesabını kapattırdı.

roza sabah

Kendisine yönelik eleştirilere ise "Ben bir Türk babasıyım, ülkemi de biliyorum. Diyarbakırlıyım. Siz benim babalığımı sorgulayamazsınız, ben siz adam mısınız diye sorguluyor muyum?" diyerek meydan okudu.

Coşkun Sabah Kurban Bayramı'nın 1. gününde Bodrum Azka Otel sahnesinde konser verdi. 

"KIZIMIN MAYOLU FOTOĞRAFINI INSTAGRAM'A KOYMASINI İSTEMİYORUM"

Sahne öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkan sanatçı, 21 yaşındaki üniversite öğrencisi kızı Roza için söylediği “Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı olamaz. Kapattırdık Instagram’ını” açıklamasına gelen eleştirilere cevap verdi: Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını Instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir?  Ben umursamıyorum bile. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz?”

roza sabah 1

"DİYARBAKIRLIYIM VE NE YAPTIĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORUM"

Sabah sözlerini şöyle sürdürdü: “Normal Türk örf ve âdetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum.”

roza sabah

Sanatçı, “Kızınızın sizinle 10 gündür konuşmadığı haberleri doğru mu” sorusuna “Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok” diye yanıtladı.

coşkun sabah roza sabah

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 10:49

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE