Coşkun Sabah İsyan Etti: Küfür ve Bataklık Mecrası

“Geçinemiyorum” çıkışı ile eleştiri yağmuruna tutulan Coşkun Sabah, sözlerinin çarpıtıldığını söyleyerek Twitter hesabını kapatma kararı aldı.

Coşkun Sabah İsyan Etti: Küfür ve Bataklık Mecrası

Türk müziğinin güçlü sesi Coşkun Sabah, Ömür Gedik ve Tolga Yüce’nin sunduğu ‘Tek Hece’ adlı Instagram canlı yayınına konuk oldu. Karantina sürecinde yaptığı ‘geçinemiyorum’ çıkılışı ile eleştirilerin odağına oturan Sabah, sözlerinin çarpıtıldığını ileri sürdü.

KÜFÜR VE BATAKLIK MECRASI

Coşkun Sabah, “Sözlerim mutasyona uğratılıyor. Düzeltmeye çalıştıkça daha da battığımı gördüm. Oysa benim yakınmam yok, durum tespiti yapmıştım. Bıktım, twitter hesabımı da kapatıyorum. Twitter küfür ve bataklık mecrası” ifadelerini kullandı.

AYLIK GELİRİNİ AÇIKLADI

Aylık gelirinin 70 bin TL olduğunu belirten Sabah, “Hazıra dağ dayanmaz dedim. Kapı açılışım 70 bin lira” dedi.

İSPAT EDENE 1 MİLYON DOLAR VERECEĞİM

Usta sanatçı geçinemiyorum dediğini ileri sürenlere “İspat edene 1 milyon dolar vereceğim” sözleriyle meydan okumuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 17:09

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE