Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'dan yeni proje! Ünlü model partneri oldu

Son olarak Netflix'te yayınlanmış olan Engin Günaydın'ın başrolünde yer aldığı Andropoz dizisinde rol alan Tamer Karadağlı, oyunculuğu ile eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Yeni projesi ile heyecanlandıran Tamer Karadağlı'nın rol alacağı diziye dair detaylar ortaya çıktı. Karadağlı, "Serhat" isimli dizide bir özel harekat polisini oynayacak. Ünlü oyuncunun partneri de Nefise Karatay oldu. Karadağlı'nın yeni projesi hayranlarını heyecanlandırdı.

Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'dan yeni proje! Ünlü model partneri oldu

2000'li yıllara damgasını vuran Pınar Altuğ ile başrolünü paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği "Haluk" karakteri ile hafızalarda yere edinen Tamer Karadağlı, Engin Günaydın'la rol aldığı Andropoz'daki rolüyle adından söz ettirdi. Köyde yaşayan bir adamı canlandırırken yaptığıyla şiveden dolayı beğenilmeyen Tamer Karadağlı'nın yeni sezonda yer alacağı proje ortaya çıktı.

TAMER KARADAĞLI "SERHAT" DİZİSİNDE ROL ALACAK

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, ünlü oyuncu kendi yapım şirketi ATK'nın dizisinde rol alacak. Karadağlı yapımcılığını da üstlendiği Serhat dizisinde Güneydoğu'dan İstanbul'a gelen bir özel harekat polisine hayat verecek. Dizi, TRT Dijital platformunda yayınlanacak. Dizide Leyla rolüne hayat veren Nefise Karatay, Tamer Karadağlı'nın (Serhat) partnerini oynuyor.

SERHAT DİZİSİ OYUNCULARI

Dizide Volkan Severcan, Demir Karahan, Muhammet Emre Kaya, Tutku Topaç, Haluk Özenç , Filiz Çelik , Mert Özbek, Burcu Karakaya , Pınar Tuncegilve Tamer Yiğit gibi isimler rol alıyor.

Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'dan yeni proje! Ünlü model partneri oldu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER